قوانین و شرایط استفاده

خریدار گرامی لطفا قبل از خرید به موارد زیر توجه فرمایید:

 

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه موبیدو به اطلاع می‌رساند که هر نوع خرید از این سایت، به معنای قبول شرایط و قوانین ذیل است، لذا خواهشمند است آن را به دقت مطالعه فرمایید:

شما در حال استفاده از نسخه جدید فروشگاه اینترنتی مبتکران هستید که در تیرماه 1397 افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفته و تلاشی است برای آنکه بتوانیم کتاب‌های مورد نیاز مشتریان گرامی را در اسرع وقت در سراسر کشور به دستشان برسانیم. ایده‌آل ما این است که روز به روز این فروشگاه را پربارتر کرده و به خدمات آن بیافزاییم. بنابراین نسخه فعلی همه روزه در حال تکمیل و بروزرسانی است .

کلیه اصول و رویه‌های این فروشگاه اینترنتی منطبق با قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و قانون تجارت الکترونیک بوده و همه کاربران نیز متعاقباً موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند.

از سوی دیگر درنظرگرفتن و رعایت حقوق مشتریان عزیز، جزئی جدایی‌ناپذیر از اولویت‌های ماست و به همین دلیل هر‌گونه اطلاعات شخصی که از کاربران در حین ثبت نام و ثبت سفارش دریافت می‌گردد نزد این شرکت به عنوان امانت محفوظ خواهد بود.

توجه:مسئولیت بروز هر‌گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی ناشی از عدم ثبت صحیح اطلاعات در هنگام ثبت نام / ثبت سفارش به عهده مشتری خواهد بود و این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

در حال حاضر همه کالاها با تخفیف متداول 20 درصدی نسبت به قیمت پشت جلد کتاب‌ها به فروش می‌رسند. برای اطلاع از تخفیف‌های دیگر به بخش تخفیف‌ها مراجعه کنید.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین جدیدی که در آینده درج خواهند شد، جایگزین کلیه ‏شرایط و قوانین قبلی درج شده می‏‌شوند.

 

اعلام آدرس فروشگاه اینترنتی مبتکران

این سایت فقط و فقط با آدرس mobedu.ir  خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌نماید و مسئولیت عواقب ناشی از استفاده از هر آدرس دیگر به عهده مشتری خواهد بود.

مدت زمان تحویل کالا

تلاش ما بر این است که بتوانیم کالای خریداری شده شما را در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان برسانیم.

لذا مدت زمان تحویل کالا به شرح ذیل است:

تهران:24 ساعت پس از ثبت نهایی فاکتور خرید

شهرستان‌ها: حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت نهایی به پست تحویل می گردد

(توجه داشته باشید که روزهای تعطیل محاسبه نمی‌شوند)

شرایط و مراحل مرجوع کردن کالا

در صورتی که اشتباه بانکی اعم از تکرار برداشت از حساب مشتری صورت گرفته باشد، مبلغ اشتباه عودت داده می‌شود.

کتاب‌های ارسالی از نظر جلد و صفحات داخلی سالم هستند و کنترل می‌شوند. بنابراین پارگی جز شرایط مرجوعی نیست. اما اگر صفحات داخلی حین چاپ یا صحافی مشکل‌دار باشند، پس از تماس، با واحد فروش اینترنتی، کتاب سالم در اختیار مشتری خواهد گرفت.

ساعات پاسخگویی:

شما می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های 61094256-021 و 61094257-021 سؤالات خود را با واحد پشتیبانی فروشگاه اینترنتی موبیدو در میان بگذارید.

همچنین پست الکترونیکی واحد پشتیبانی به آدرس editor@mobtakeran.com نیز آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز است.

ساعات پاسخگویی واحد پشتیبانی روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8:00 تا 16:30 و در روز پنج شنبه از ساعت 8:00 تا 12:00 (به استثنای تعطیلات عمومی) است.